تور آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا


اطلاعات قبل از رزرو تور آلانیا

اگر قصد انتخاب تور آلانیا را برای سفر دارید، بهتر است بدانید آلانیا شهری ساحلی در جنوب ترکیه بوده و یکی از توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه به شمار می آید. آلانیا از شرق به شهر قاضی پاشا و از غرب به ماناوگات و سیده متصل می باشد. آلانیا از نظر سواحل تمییز ماسه ای، دریای کریستالی و آب و هوای ملایم مدیترانه ای در جهان معروف و مشهور می باشد.گذشته تاریخی‌، جاذبه‌های طبیعی و سبک زندگی‌ چند فرهنگی‌ ساکنان آن، ورزشهای آبی و هوایی‌، بازارهای رنگارنگ و شبهای‌ شاد و شلوغ آلانیا یکی‌ از محبوبترین استراحتگاه های ساحلی را در حاشیه دریای مدیترانه برای گردشگران داخلی‌ و خارجی‌ ترکیه به وجود آورده است.

یکی‌ از معروفترین جاذبه های گردشگری آلانیا، قلعه آلانیا می‌باشد که قدمت آن به سال ۱۲۲۵ می‌رسد و گردشگران زیادی برای دیدن آن تور آلانیا را برای سفر انتخاب می کنند.

شما در تور آلانیا میتوانید صدها رستوران و کافه‌ های سنتی و مدرن را در کنار یکدیگر ببینید و از آنها لذت ببرید. همچنین می توانید از فروشگاههای مواد غذایی‌ کوچک، مارکتهای بزرگ، جواهر فروشی‌های، مغازه‌های چرم، فروشگاههای مبلمان، بازارهای کشاورزی محلی و بازارهای توریستی خرید کنید. از مراکز خرید معروف آلانیا می توان به مرکز خرید پلومریا و مرکز خرید آلانیوم اشاره کرد.

به علت وجود ساحل گسترده و زیبا و امکانات توریستی با کیفیت، آلانیا از محبوبیت بالایی‌ در بین افراد اروپایی، مسافران تور ترکیه و مردم محلی برخوردار است.

جهت مشاهده پکیج های تور آلانیا به لینک زیر مراجعه نمایید :

تهیه و بهینه سازی شده توسط : آدراپانا | نقشه سایت