تور آنکارا

تور آنکارا

تور آنکارا

اطلاعات قبل از رزرو تور آنکارا

اگر در حال تصمیم گیری برای انتخاب تور آنکارا هستید، بهتر است بدانید که شهر آنکارا پایتخت جمهوری ترکیه بوده و یکی از شهرهای مهم و بزرگ تجاری کشور ترکیه محسوب می شود.
رشد اقتصادی این شهر بیشتر در زمینه های صنعت، بانکداری، حمل و نقل، ارتباطات و گردشگری بوده است، بطوریکه این رشد اقتصادی در اقتصاد اين كشور تاثير گذار شده است.
شهر آنکارا در صنعت کشاورزی دارای محصولات برجسته ای مانند زردآلو، انجیر، آلبالو، گردو، فندوق، انار و فلفل گیاهی سبز می باشد.
این شهر در بخش صنعت نساجی و صنایع پوشاک نیز سهم بزرگی در اقتصاد کشور ترکیه دارد و همچنین مرکز صنایع خودروسازی، تولید تلویزیون و ضنایع الکترونیکی، اسباب بازی های الکترونیکی و لوازم خانگی محسوب می شود.

از جاذبه های گردشگری آنکارا می توان به مقبره آتاتورک ، برج آتاکوله و مسجد حاجی بایرام اشاره کرد.

همچنین این شهر دارای مراکز خریدی نیز هست که گردشگران تور ترکیه و تور آنکارا می توانند از آنها خرید کنند .

از مراکز خرید آنکارا می توان به مرکز خرید آرمادا و مرکز خرید پانورا اشاره کرد.

به علاوه آنکارا مرکز هنری ترکیه نیز می باشد. اگر دوست دارید از دیدن اپرا، تئاتر، باله و ارکستر سمفونیک ترکیه لذت ببرید حتماٌ تور آنکارا را انتخاب کنید. اگر دوست دارید در تور آنکارا از قسمت قدیمی شهر دیدن کنید به منطقه اولوس (ulus) بروید. این منطقه پر از خانه های قدیمی، کوچه های باریک و پر پیچ و خم و مغازه های  قدیمی است و همچنین قصر اولوس و موزه خانه های قدیمی ترکیه نیز در این قسمت قرار دارد. اما اگر دوست دارید سری به منطقه مدرن شهر  بزنید به کیزیلای (Kizizly) بروید که بوتیک های شیک با لباسهای آخرین مدل و همچنین رستورانهای مجلل در آن قرار دارند.

جهت مشاهده پکیج های تور آنکارا به لینک زیر مراجعه نمایید :

تهیه و بهینه سازی شده توسط : آدراپانا | نقشه سایت