تور آنتالیا

تور آنتالیا

تور آنتالیا

اطلاعات قبل از رزرو تور آنتالیا

آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. هر ساله شمار زیادی از افراد برای گردش تور آنتالیا را انتخاب می نمایند. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه شناخته می شود، دارای جاذبه های فراوان می باشد که مردم را برای سفر به آنتالیا راغب می سازد. از جاذبه های تور آنتالیا می توان به مراکز خرید آنتالیا ، جاذبه های گردشگری آنتالیا و همچنین مناطق دیدنی آنتالیا اشاره کرد.

جهت مشاهده پکیج های تور آنتالیا به لینک زیر مراجعه نمایید :

آنتالیا شهر ساحل و دریاست. شهری با جمعیت جوان که اولین سکونت گاه های ترکیه را در خود دارد. شهر هیجان بازی‌های آبی و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی.

آنتالیا شهر ورزش های دریایی مثل موج سواری، اسکی روی آب و قایق رانی است. در تور آنتالیا با انواع دیگری از تورها نیز آشنا می شوید. تور رافیتینگ، که شامل سوار شدن بر قایق های بادی و حرکت بین رودخانه‌ خروشان می شود. تور کشتی هم شامل پذیرایی از مسافران با غذاها و نوشیدنی های مختلف و موسیقی زنده، روی دریای مدیترانه می شود. در هر دوی این تورها، توقف های کوتاهی هست برای اینکه از روی صخره ها به درون آب شیرجه بزنید.

اگر تور ترکیه و تور آنتالیا را برای سفر انتخاب نمایید حتما با این جاذبه های گردشگری آشنا خواهید شد.

هوای آنتالیا در طول سال تغییر چندانی نمی کند. بیشتر روزها گرم و شرجی است. زمستان‌ها کمی خنک‌ تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد. بهترین زمان برای رزرو تور آنتالیا، از اوایل فروردین تا اواخر آبان است که می‌شود در دریا شنا کرد.

جهت مشاهده پکیج های تور آنتالیا به لینک زیر مراجعه نمایید :

تهیه و بهینه سازی شده توسط : آدراپانا | نقشه سایت