تور بدروم

تور بدروم

تور بدروم

اطلاعات قبل از رزرو تور بدروم

بدروم یکی از مراکز توریستی ترکیه است که بيشتر درآمد آن از صنعت گردشگری می باشد. از جاذبه های گردشگری بدروم می توان قلعه سنت پیتر و موزه روباز مائوسلیوم را نام برد. زمانی که برای سفر تور بدروم را انتخاب می کنید، حتما با مکان های گردشگری زیاد دیگری نیز آشنا خواهید شد.
در بدروم یک لنگرگاه کشتی به ظرفیت 275 کشتی قرار دارد که در تور بدروم می توانید آن را مشاهده کنید. همچنين در 12 منطقه نيز خدمات مربوط به تعمير و نگهداری کشتی ها انجام می گیرد.
صنايع دستی، کشاورزی و نساجی از ديگر صنایع اين منطقه می باشد.

صنایع دستی در بدروم بسیار توسعه یافته است. پوشاک چرم، بافتنی ها، منجوق، زینت آلات نقره ای، سوزن دوزی ها و لوازم دکوری تولیدی در بدروم را می توان از فروشگاه های جاده بین میدان اسکله تا هالیکارناس خریداری کرد. صندلهای بدروم شهرت جهانی دارد.

بدروم همچنین مانند دیگر شهرهای توریستی ترکیه دارای مراکز خرید زیادی نیز هست که گردشگران در تور ترکیه و تور بدروم می توانند خریدهای خود را در آنها انجام دهند. از بین مراکز خرید بدروم می توان به مرکز خرید اونیو و مرکز خرید میدتاون اشاره کرد.
امروزه بدروم، همه عناصر و عوامل لازم و قابل انتظار برای یک منطقه توریستی را در خود جمع كرده است. از صاحبان کشتی های تفریحی ثروتمند تا گردشگرانی که با بودجه محدود خود از چهار گوشه جهان تور بدروم را برای سفر انتخاب می کنند و تعطیلات طولانی تابستانی خود را می گذرانند، همه و همه با هر بودجه ای انتظارات خود را برآورده شده می بینند.

جهت مشاهده پکیج های تور بدروم به لینک زیر مراجعه نمایید :

تهیه و بهینه سازی شده توسط : آدراپانا | نقشه سایت