تور ازمیر

تور ازمیر

تور ازمیر

اطلاعات قبل از رزرو تور ازمیر

اگر قصد رزرو تور ازمیر را دارید بهتر است بدانید، شهر بندری ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه و مهد روشنفکری و آزادی در این کشور است. این شهر تجاری، یکی از جاذبه های توریستی واقع در غرب ترکیه نیز هست. هر ساله گردشگران زیادی تور ازمیر را برای گردش و تفریح انتخاب می کنند. در گذشته های دور شهر ازمیر جزئی از کشور یونان بود و با نام «اسمیرنا» شهرت داشت. عمده شهرت ازمیر به واسطه گذرگاه ساحلی سرسبز و زیبای «کوردون»، واقع در این شهر است. این گذرگاه ساحلی را می توان یکی از زیباترین و جذاب ترین گذرگاه های ساحلی در سطح جهان دانست.

بسیاری تور ازمیر را به قصد خرید انتخاب می کنند، به ویژه خرید پوشاک و البسه با پارچه های ترک که یکی از بهترین دوخت ها را در دنیا دارند. از این رو باید گفت ازمير گزینه خوبی برای خرید در ترکیه است. مراکز خرید ازمير متنوع اند و درمیان همه علاقه مندان به خرید در اين منطقه محبوبیت دارند. از میان مراکز خرید ازمیر می توان به مرکز خرید آگورا و مرکز خرید فروم برنوا اشاره کرد.

مسافرانی که تور ازمیر و تور ترکیه را برای سفر انتخاب می کنند، می توانند علاوه بر خرید از این مراکز به گشت و گزار در شهر پرداخته و از جاذبه های گردشگری ازمیر، مانند قلعه کادیفه کاله ، کلیسای سنت پلیکارپ و آسانسور ازمیر دیدن کنند.

شهر ازمیر به واسطه توسعه شهری و فرهنگی نیز در سطح ترکیه مشهور است. موزه بین الملی هنر، هر ساله در ماه های جون و جولای در این شهر برگزار می شود و این درحالی است که ساختمان های بلند مرتبه صنعتی و تجاری نیز موجب گسترش این شهر از ابعادی دیگر شده اند.

 

برای آگاهی از قیمت تور ازمیر با همکاران ما تماس بگیرید :

021-88542094

جهت مشاهده پکیج های تور ازمیر به لینک زیر مراجعه نمایید :

تهیه و بهینه سازی شده توسط : آدراپانا | نقشه سایت