تور وان

تور وان

تور وان

اطلاعات قبل از رزرو تور وان

قبل از انتخاب پکیج مناسب تور وان بهتر است بدانید، یکی از مقاصدی که به شدت مورد علاقه ایرانیان می باشد، شهر وان ترکیه است. این شهر در نزدیکی شهرهای Guroymak و Hakkari و Tatvan قرار دارد.

وان شهر نسبتا کوچکی است که در شرقی ترین بخش آسیایی ترکیه قرار دارد و مرکز استانی با همین نام است. به نوشته ویکی پدیا این شهر 361162 نفر جمعیت دارد و مردم این شهر به زبان کردی کرمانجی سخن می گویند.

وان که بزرگترین شهر در شرق ترکیه می‌باشد٬ یکی از شهرهای تاریخی و زیبای ترکیه است و افراد زیادی برای دیدنی آن تور وان را برای سفر انتخاب می کنند.
وان نیز مانند دیگر شهرهای ترکیه دارای مراکز خرید زیادی است تا بتوانید در سفر به شهر وان خریدهای خود را در آنها انجام دهید. اما قبل از خرید لازم است به چند نکته توجه کنید :
سقف خرید برای هر مسافر را در نظر داشته باشید تا هنگام برگشت در گمرک گیر نکنید.
هیچگاه تمام پول خود را با لیر عوض نکنید. برای این کار به دفعات اقدام کنید. صرافی به تعداد زیاد در اکثر شهرهای ترکیه و اکثرا در کنار مراکز خرید در دسترس است.
برند های معتبر ترکیه همگی در وان نمایندگی دارند. با کمی گشت و گذار می توانید فروشگاه های مارک های معروف ترک مثل DEFACTO ، LC WAIKIKI، MAVI و … را پیدا کنید .
شهر وان همچنین دارای جاذبه های گردشگری بسیاری نیز هست که از بین آنها می توان به دریاچه وان ، قلعه وان و کلیسای آختامار اشاره کرد. در تور وان می توانید از این جاذبه های گردشگری زیبا دیدن کنید .

جهت مشاهده پکیج های تور وان به لینک زیر مراجعه نمایید :

تهیه و بهینه سازی شده توسط : آدراپانا | نقشه سایت